20-й тур. Валенсія 2: 2 Райо Вальєкано

Голи: Хосабед 15 '(0: 1), Негредо 55' (1: 1), Дієго Льоренте 69 '(1: 2), Пако Алькасер 88' (2: 2)

Валенсія: Райан, Барраган (Баккал 82 '), Мустафі, Адерлан Сантос, Жоау Канселье, Пареха, Данило, Андре Гомеш, Родріго, Санті Міна (Пьятті 61'), Негредо (Пако Алькасер 65 ')

Запасні: Жауме Доменек, Везу, Захіб, Де Поль

Райо Вальєкано: Хуан Карлос, Куїні, Зе Каштру, Тіто, Начо Мартінес, Трашоррас, Дієго Льоренте, Ембарба (Лассана Бангура 34 '), Хосабед (Рауль Баена 85'), Пабло Ернандес, Міку (Манушу 69 ')

Запасні: Алекс Кампос, Дорадо, Хоні Кабайеро, Бебе

Попередження: Пако Алькасер - Дієго Льоренте, Куїні, Лассана Бангура

Всі чекали, що на цей раз Гарі Невілл зможе здобути три очки разом з Валенсією. Райо зараз дуже слабка, до того ж Лос Чес заборонили грати орендованим у них воротареві Йоелем. Це рішення, до речі, зіграло свою роль, але про все по порядку.

На подив публіки на Местальї рахунок відкрили гості. Ембарба отримав м'яч на правому фланзі від Трашорраса і подав у центр штрафного, де зльоту сферу в верхній кут уклав Хосабед.

Валенсія до перерви відігратися не змогла, а ось відразу після свистка на другий тайм Райо зобов'язаний був забивати другий гол. Гості тричі в одному епізоді толком не змогли пробити по майже порожніх воротах і м'яч після виносу виявився біля центрального кола у Негредо. Той оцінив, наскільки далеко вийшов з воріт кіпер гостей і пробив по воротах.М'яч перелетів Хуана Карлоса і опустився в воротах.

Замість того, щоб розвинути успіх, Валенсія знову пропустила. Хосабед подав кутовий і м'яч після рикошету потрапив до Дієго Льоренте. Орендований у Реала бек всадив м'яч під поперечину.

Райо перемогу втримати не зміг. Спочатку Алькасер забив гол, але суддя відмінив взяття воріт через дуже сумнівний офсайд, а вже через пару хвилин Пако забив чистий м'яч після передачі з лівого краю від Баккал.

Команди розійшлися миром, але обидва тренери після фінального свистка навряд чи були задоволені.

Кращий гравець матчу

Метью Райан Антоніо Барраган Шкодран Мустафі Адерлан Сантос Жоау Канселье Даніель Пареха Данило Барбоса Андре Гомеш Родріго Морено Санті Міна Альваро Негредо Пабло П'ятті Пако Алькасер Закарія Баккалі Я не дивився матч / Мені нема кого виділити